Open navigation
 • XII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw

  Jak co roku przedstawiciele różnych sektorów branży biopaliw i biokomponentów w Polsce spotkali się, by porozmawiać o aktualnych wyzwaniach i szansach rynkowych. Tym razem dyskusję zdominowały kwestie prawne, podatkowe oraz bieżący kontekst rynkowy, polski i międzynarodowy. 

  XII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw, odbędzie się 10-11 kwietnia 2019 r.

 • IX Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Paliw

  VIII Konferencja Polski Rynek Paliw, realizowana w cyklu Spotkań Branży Paliwowej towarzyszyła IV Międzynarodowym Targom Paliwowym - Stacja i Biznes Przyszłości. Eksperci z renomowanych kancelarii skupili się na omówieniu najistotniejszych problemów prawnych i podatkowych w hurtowym obrocie paliwami w Polsce.

  IX Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Paliw odbędzie się w maju 2019 r.

 • XVI Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

  Ważne, aktualne i przykuwające uwagę branży LPG tematy, omawiane były także w trakcie XV konferencji organizowanej w Hotelu Sheraton w Sopocie. Wystąpienia koncentrowały się na omówieniu kwestii prawno-podatkowych, m.in. ustawy o podzielonej płatności VAT i działalności KAS. Dyskutowano o możliwościach wykorzystania gazu LPG i LNG do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Polski.

  XVI Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG odbędzie się 16-17 października 2019 r. w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane

O Spotkaniach Branży Paliwowej

Spotkania dla branży petrochemicznej organizujemy regularnie już od 2004 roku. Do tej pory odbyło się łącznie 31 konferencji branżowych dla uczestników rynku paliwowego, w tym także dla segmentu gazu płynnego oraz biopaliw, które zgromadziły przedstawicieli ponad 550 firm.

Harmonogram Spotkań Branży Paliwowej na rok 2019

logoPolski Rynek Biopaliw
10-11 kwietnia 2019 r.
Hotel "Czarny Potok" Krynica-Zdrój
logoPolski Rynek Paliw


logoPolski Rynek LPG
16-17 października 2019 r.
Hotel Mercure Kasprowy Zakopane
 

Formuła

Information Market SA jest organizatorem spotkań skierowanych do przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem paliwami, w tym także LPG oraz biopaliw.  Wydarzenia te już trwale wpisały się w terminarz firm związanych z tymi rynkami. Spotkania branżowe to konferencje, których panele dyskusyjne czy prezentacje są za każdym razem tak dobrane, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom uczestników, którzy mają również wpływ na ich kształt czy dobór podejmowanych tematów. Nieodłącznym elementem spotkań jest bankiet biznesowy z niebanalną częścią artystyczną. Nieformalna atmosfera bankietu pozwala też na prowadzenie rozmów biznesowych w dużo swobodniejszej atmosferze i wymianę opinii nie tylko z kontrahentami, ale i konkurującymi na rynku firmami.

Uczestnicy

Polski Rynek LPG

Producenci, importerzy, hurtownicy i pośrednicy w obrocie gazem, właściciele stacji paliw i autogazu, firmy doradcze, firmy transportowe i przeładunkowe, przedsiębiorstwa montażu instalacji LPG, eksperci branży i przedstawiciele środowisk naukowych.

Polski Rynek Biopaliw

Przedstawiciele najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów oraz dużych podmiotów paliwowych, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w firmach związanych branżą paliw i biokomponentów.

Polski Rynek Paliw

Reprezentanci koncernów paliwowych, w tym przedstawicieli średniej kadry kierowniczej wszystkich szczebli, właścicieli i pracowników zarządzających hurtowniami i bazami magazynowymi oraz inne osoby związane z polskim rynkiem paliw płynnych. Spotkanie jest wyjątkową okazją do integracji całego środowiska związanego z branżą paliwową.

headerimg

Kontakt

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

Organizator

Information Market S.A., ul. Legnicka 46a/10, 53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70, fax: +48 71 787 69 96

©2001-2019 Information Market S.A. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne