Open navigation
 • X Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw
  X Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw

  Zmiany w przepisach, które mają jeszcze w 2017 roku dostosować nasze prawodawstwo do dyrektyw unijnych były tematem, który rozpoczął kwietniową konferencję, odbywającą się w ramach X Spotkania Branży Biopaliw. Zaproszeni goście omówili także bardzo rynkowe tematy, jak choćby wymagania jakościowe czy certyfikację i przygotowali analizy dotyczące przyszłości rynku biopaliw w Polsce. W Spotkaniu uczestniczyło 166 uczestników związanych z tym segmentem rynku.

 • XIII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

  Zmiany prawne i podatkowe, wprowadzone latem 2016, były motywem przewodnim w wystąpieniach ekspertów i dyskusjach uczestników Spotkania. Nałożone na branżę nowe obowiązki wywołały bowiem zaskoczenie i niezadowolenie wielu przedsiębiorców, na dodatek towarzyszy im też szereg niejasności i wątpliwości. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wątki związane z rywalizacją technologii LPG w samochodach z konkurencyjnymi rozwiązaniami, oraz sytuacja na zagranicznych rynkach propan-butanu.

 • VII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Paliw

  Konferencja  Polski Rynek Paliw, realizowana w cyklu Spotkań Branży Paliwowej odbędzie się w 28 września 2017 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia i będzie towarzyszyć III Międzynarodowym Targom Paliwowym – Stacja i Biznes Przyszłości.  Eksperci z renomowanych kancelarii skupią się na omówieniu najistotniejszych, z punktu widzenia przedsiębiorców, problemach prawnych i podatkowych w hurtowym obrocie paliwami w Polsce w latach 2017-2018.

O Spotkaniach Branży Paliwowej

Spotkania dla branży petrochemicznej organizujemy regularnie już od 2004 roku. Do tej pory odbyło się łącznie 28 konferencji branżowych dla uczestników rynku paliwowego, w tym także dla segmentu gazu płynnego oraz biopaliw, które zgromadziły przedstawicieli ponad 550 firm.

Harmonogram Spotkań Branży Paliwowej na rok 2017

logoPolski Rynek Biopaliw
5-6 kwietnia 2017 r.
Centrum Kongresowe Warszawianka w Jachrance
logoPolski Rynek Paliw
28 września 2017 r.
Hala Stulecia we Wrocławiu
logoPolski Rynek LPG
18-19 października 2017 r.
Hotel Sheraton w Sopocie
 

Formuła

Information Market SA jest organizatorem spotkań skierowanych do przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem paliwami, w tym także LPG oraz biopaliw.  Wydarzenia te już trwale wpisały się w terminarz firm związanych z tymi rynkami. Spotkania branżowe to konferencje, których panele dyskusyjne czy prezentacje są za każdym razem tak dobrane, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom uczestników, którzy mają również wpływ na ich kształt czy dobór podejmowanych tematów. Nieodłącznym elementem spotkań jest bankiet biznesowy z niebanalną częścią artystyczną. Nieformalna atmosfera bankietu pozwala też na prowadzenie rozmów biznesowych w dużo swobodniejszej atmosferze i wymianę opinii nie tylko z kontrahentami, ale i konkurującymi na rynku firmami.

Uczestnicy

Polski Rynek LPG

Producenci, importerzy, hurtownicy i pośrednicy w obrocie gazem, właściciele stacji paliw i autogazu, firmy doradcze, firmy transportowe i przeładunkowe, przedsiębiorstwa montażu instalacji LPG, eksperci branży i przedstawiciele środowisk naukowych.

Polski Rynek Biopaliw

Przedstawiciele najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów oraz dużych podmiotów paliwowych, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w firmach związanych branżą paliw i biokomponentów.

Polski Rynek Paliw

Reprezentanci koncernów paliwowych, w tym przedstawicieli średniej kadry kierowniczej wszystkich szczebli, właścicieli i pracowników zarządzających hurtowniami i bazami magazynowymi oraz inne osoby związane z polskim rynkiem paliw płynnych. Spotkanie jest wyjątkową okazją do integracji całego środowiska związanego z branżą paliwową.

Header IMG (szary nagłówek w tle)

Kontakt

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

Organizator

Information Market S.A., ul. Legnicka 46a/10, 53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70, fax: +48 71 787 69 96

©2001-2017 Information Market S.A. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne