Open navigation
 • XI Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw

  Jak co roku przedstawiciele różnych sektorów branży biopaliw i biokomponentów w Polsce spotkali się, by porozmawiać o aktualnych wyzwaniach i szansach rynkowych. Tym razem dyskusję zdominowały kwestie prawne, podatkowe oraz bieżący kontekst rynkowy, polski i międzynarodowy. 

  XII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw, odbędzie się tradycyjnie w kwietniu 2019 r.

 • VII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Paliw

  Konferencja  Polski Rynek Paliw, realizowana w cyklu Spotkań Branży Paliwowej towarzyszyła III Międzynarodowym Targom Paliwowym - Stacja i Biznes Przyszłości. Eksperci z renomowanych kancelarii skupili się na omówieniu najistotniejszych problemów prawnych i podatkowych w hurtowym obrocie paliwami w Polsce.

  VIII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Paliw odbędzie się 27 września 2018 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

 • XIV Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

  Ważne, aktualne i przykuwające uwagę branży LPG tematy, omawiane były także w trakcie konferencji organizowanej w Hotelu Sheraton w Sopocie. Wystąpienia koncentrowały się na omówieniu kwestii prawno-podatkowych, m.in. ustawy o podzielonej płatności VAT i działalności KAS. Dyskutowano o możliwościach wykorzystania gazu LPG i LNG do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego Polski.

  XV Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG odbędzie się 17-18 października 2018 r. w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance.

O Spotkaniach Branży Paliwowej

Spotkania dla branży petrochemicznej organizujemy regularnie już od 2004 roku. Do tej pory odbyło się łącznie 31 konferencji branżowych dla uczestników rynku paliwowego, w tym także dla segmentu gazu płynnego oraz biopaliw, które zgromadziły przedstawicieli ponad 550 firm.

Harmonogram Spotkań Branży Paliwowej na rok 2018

logoPolski Rynek Biopaliw
18-19 kwietnia 2018 r.
Hotel Mercure Wrocław Centrum
logoPolski Rynek Paliw
27 września 2018 r.
Hala Stulecia we Wrocławiu
logoPolski Rynek LPG
17-18 października 2018 r.
Centrum Kongresowe Warszawianka w Jachrance
 

Formuła

Information Market SA jest organizatorem spotkań skierowanych do przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem paliwami, w tym także LPG oraz biopaliw.  Wydarzenia te już trwale wpisały się w terminarz firm związanych z tymi rynkami. Spotkania branżowe to konferencje, których panele dyskusyjne czy prezentacje są za każdym razem tak dobrane, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom uczestników, którzy mają również wpływ na ich kształt czy dobór podejmowanych tematów. Nieodłącznym elementem spotkań jest bankiet biznesowy z niebanalną częścią artystyczną. Nieformalna atmosfera bankietu pozwala też na prowadzenie rozmów biznesowych w dużo swobodniejszej atmosferze i wymianę opinii nie tylko z kontrahentami, ale i konkurującymi na rynku firmami.

Uczestnicy

Polski Rynek LPG

Producenci, importerzy, hurtownicy i pośrednicy w obrocie gazem, właściciele stacji paliw i autogazu, firmy doradcze, firmy transportowe i przeładunkowe, przedsiębiorstwa montażu instalacji LPG, eksperci branży i przedstawiciele środowisk naukowych.

Polski Rynek Biopaliw

Przedstawiciele najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów oraz dużych podmiotów paliwowych, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w firmach związanych branżą paliw i biokomponentów.

Polski Rynek Paliw

Reprezentanci koncernów paliwowych, w tym przedstawicieli średniej kadry kierowniczej wszystkich szczebli, właścicieli i pracowników zarządzających hurtowniami i bazami magazynowymi oraz inne osoby związane z polskim rynkiem paliw płynnych. Spotkanie jest wyjątkową okazją do integracji całego środowiska związanego z branżą paliwową.

Header IMG (szary nagłówek w tle)

Kontakt

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

Organizator

Information Market S.A., ul. Legnicka 46a/10, 53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70, fax: +48 71 787 69 96

©2001-2018 Information Market S.A. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne