O spotkaniach

Spotkania Branży Paliwowej

Spotkania dla branży petrochemicznej organizujemy regularnie już od 2004 roku. Do tej pory odbyło się łącznie prawie 40 konferencji branżowych dla uczestników rynku paliwowego, w tym także dla segmentu gazu płynnego oraz biopaliw, które zgromadziły przedstawicieli ponad 550 firm.

Polski Rynek Biopaliw

Przedstawiciele najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów oraz dużych podmiotów paliwowych, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w firmach związanych branżą paliw i biokomponentów.

Polski Rynek LPG

Producenci, importerzy, hurtownicy i pośrednicy w obrocie gazem, właściciele stacji paliw i autogazu, firmy doradcze, firmy transportowe i przeładunkowe, przedsiębiorstwa montażu instalacji LPG, eksperci branży i przedstawiciele środowisk naukowych.

Formuła

Information Market SA jest organizatorem spotkań skierowanych do przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem paliwami, w tym także LPG oraz biopaliw. Wydarzenia te już trwale wpisały się w terminarz firm związanych z tymi rynkami. Spotkania branżowe to konferencje, których panele dyskusyjne czy prezentacje są za każdym razem tak dobrane, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom uczestników, którzy mają również wpływ na ich kształt czy dobór podejmowanych tematów. Nieodłącznym elementem spotkań jest bankiet biznesowy z niebanalną częścią artystyczną. Nieformalna atmosfera bankietu pozwala też na prowadzenie rozmów biznesowych w dużo swobodniejszej atmosferze i wymianę opinii nie tylko z kontrahentami, ale i konkurującymi na rynku firmami.

Main EN

Logo Spotkania Paliwowe
Organizator

Information Market S.A.
ul. Stacyjna 1/51
53-613 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96