O spotkaniach Branży Paliwowej

Spotkania dla branży petrochemicznej organizujemy regularnie już od 2004 roku. Do tej pory odbyło się łącznie prawie 40 konferencji branżowych dla uczestników rynku paliwowego, w tym także dla segmentu gazu płynnego oraz biopaliw, które zgromadziły przedstawicieli ponad 550 firm.
Spotkania Branży Paliwowej

Nadchodzące Spotkania

XVII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw 2024

Polski Rynek Biopaliw

10-11 kwietnia 2024 r.
Sheraton w Sopocie

Forum Paliw Gazowych 2024

Forum Paliw Gazowych

24-25 kwietnia 2024 r.
Mercure Warszawa Centrum

XX Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

Polski Rynek LPG

23-24 października 2024 r.
Hotel Warszawianka w Jachrance

Formuła

Information Market SA jest organizatorem spotkań skierowanych do przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem paliwami, w tym także LPG oraz biopaliw. Wydarzenia te już trwale wpisały się w terminarz firm związanych z tymi rynkami. Spotkania branżowe to konferencje, których panele dyskusyjne czy prezentacje są za każdym razem tak dobrane, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom uczestników, którzy mają również wpływ na ich kształt czy dobór podejmowanych tematów. Nieodłącznym elementem spotkań jest bankiet biznesowy z niebanalną częścią artystyczną. Nieformalna atmosfera bankietu pozwala też na prowadzenie rozmów biznesowych w dużo swobodniejszej atmosferze i wymianę opinii nie tylko z kontrahentami, ale i konkurującymi na rynku firmami.

⁃ Polski Rynek Biopaliw

Przedstawiciele najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów oraz dużych podmiotów paliwowych, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w firmach związanych branżą paliw i biokomponentów.

⁃ Rynek Olejów Smarowych

W związku z planowanymi zmianami, które obejmą branżę olejów smarowych, rozpoczynamy organizację kolejnego cyklicznego spotkania dedykowanego dla firm z tego segmentu aby dostarczyć kompleksową wiedzę w zakresie zmian ale także zapewnić budowanie relacji i wymianę kontaktów pomiędzy przedstawicielami branży.

⁃ Polski Rynek LPG

Producenci, importerzy, hurtownicy i pośrednicy w obrocie gazem, właściciele stacji paliw i autogazu, firmy doradcze, firmy transportowe i przeładunkowe, przedsiębiorstwa montażu instalacji LPG, eksperci branży i przedstawiciele środowisk naukowych.

©2001-2024 Information Market S.A. · Polityka prywatności · Zastrzeżenia prawne

Organizator
Logo Information Market S.A.