Nawigacja
 • XIII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw

  Co roku w kwietniu przedstawiciele różnych sektorów branży biopaliw i biokomponentów w Polsce spotkają się, by porozmawiać o aktualnych wyzwaniach i szansach rynkowych. Dyskusje pomiędzy uczestnikami dotyczą najczęściej kwestii prawnych, podatkowych oraz bieżących problemów polskiego rynku biopaliw. 

  XIII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Biopaliw, odbędzie się 1-2 października 2020 r. we Wrocławiu.

 • VIII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek Paliw

  VIII Konferencja Polski Rynek Paliw, realizowana w cyklu Spotkań Branży Paliwowej towarzyszyła IV Międzynarodowym Targom Paliwowym - Stacja i Biznes Przyszłości. Eksperci z renomowanych kancelarii skupili się na omówieniu najistotniejszych problemów prawnych i podatkowych w hurtowym obrocie paliwami.

 • XVII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG

  Ważne, aktualne i przykuwające uwagę branży LPG tematy, omawiane są co roku na październikowych spotkaniach branżowych. Wystąpienia ekspertów koncentrują się na kwestiach prawno-podatkowych, oraz aktualnych wyzwaniach jakie stawiane są przed firmami działającymi w tym sektorze gospodarki.

  XVII Spotkanie Branży Paliwowej - Polski Rynek LPG odbędzie się 14-15 października 2020 r. w Gdańsku.

Spotkania branżowe w 2020 r.

Spotkania dla branży petrochemicznej organizujemy regularnie już od 2004 roku. Do tej pory odbyło się łącznie 33 konferencji branżowych dla uczestników rynku paliwowego, w tym także dla segmentu gazu płynnego oraz biopaliw, które zgromadziły przedstawicieli ponad 550 firm.

Formuła

Information Market SA jest organizatorem spotkań skierowanych do przedsiębiorców, związanych z importem i obrotem paliwami, w tym także LPG oraz biopaliw.  Wydarzenia te już trwale wpisały się w terminarz firm związanych z tymi rynkami. Spotkania branżowe to konferencje, których panele dyskusyjne czy prezentacje są za każdym razem tak dobrane, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom uczestników, którzy mają również wpływ na ich kształt czy dobór podejmowanych tematów. Nieodłącznym elementem spotkań jest bankiet biznesowy z niebanalną częścią artystyczną. Nieformalna atmosfera bankietu pozwala też na prowadzenie rozmów biznesowych w dużo swobodniejszej atmosferze i wymianę opinii nie tylko z kontrahentami, ale i konkurującymi na rynku firmami.

Uczestnicy

Polski Rynek LPG

Producenci, importerzy, hurtownicy i pośrednicy w obrocie gazem, właściciele stacji paliw i autogazu, firmy doradcze, firmy transportowe i przeładunkowe, przedsiębiorstwa montażu instalacji LPG, eksperci branży i przedstawiciele środowisk naukowych.

Polski Rynek Biopaliw

Przedstawiciele najwyższego i średniego szczebla zarządzania w firmach należących do koncernów oraz dużych podmiotów paliwowych, importerów i hurtowników paliw oraz osób zarządzających w firmach związanych branżą paliw i biokomponentów.

Polski Rynek Paliw

Reprezentanci koncernów paliwowych, w tym przedstawicieli średniej kadry kierowniczej wszystkich szczebli, właścicieli i pracowników zarządzających hurtowniami i bazami magazynowymi oraz inne osoby związane z polskim rynkiem paliw płynnych. Spotkanie jest wyjątkową okazją do integracji całego środowiska związanego z branżą paliwową.

headerimg

Kontakt

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

Organizator

Information Market S.A., ul. Legnicka 46a/10, 53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70, fax: +48 71 787 69 96

©2001-2020 Information Market S.A. | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne